خورشید مغرب

پایگاه جامع فرهنگی زیر نظر مؤسسه خورشید مغرب

سید مهدی غفاری در اردیبهشت - 9 - 1390

اميرالمؤمنين(ع) مي‌فرمايد: «او چشم راست ندارد و چشم ديگرش در پيشاني اوست و مانند ستارة صبح مي‌درخشد. چيزي در چشم اوست كه گويي آميخته با خون است. وي در يك قحطي سخت مي‌آيد و بر الاغ سفيدي سوار است…»1

ترمينولوژي روايات
بزرگترين مشخصّة دجّال كه در روايت اميرالمؤمنين(ع) به آن اشاره شده است، داشتن يك چشم چپ است. با اوّلين نگاه به آرم رسمي سازمان فراماسونري، مي‌توانيد اين چشم چپ را مشاهده نماييد، كه در رأس آرم قرار دارد (او چشم راست ندارد و چشم ديگرش در پيشاني اوست)، اين چشم درون آرم، درخشان است (و مانند ستارة صبح مي‌درخشد).

اگر به معناي لغت دجّال توجّه شود، به معناي كذّاب است كه اين بارز‌ترين خصوصيّت اين جامعة مخفي است؛ مخفي كاري اين سازمان، نمونة بارز نفاق در ادبيات قرآني ـ اسلامي است؛ همچنين آنها خود را انسان‌هايي بشر دوست و صلح طلب معرفي مي‌نمايند؛ يعني مَركب آنها به جاي جنگ و خونريزي كه نماد آن رنگ قرمز است، بر مَركبي سفيد سوارند (و بر الاغ سفيدي سوار است) و به‌وسيلة آن، اهداف قرمزِ پشت پردة خود را به پيش مي‌برند، امّا مهم‌ترين ويژگي اين سازمان مخوف و مخفي، ضدّيت با اديان توحيدي اصيل است كه دقيقاً بر روايات اسلامي صدق مي‌كنند.

گردانند‌ه‌هاي اين جريان، جريان‌هايي مشابه را نيز اداره مي‌كنند كه عنوان دجّال و خصوصياتش بر همة آنها صدق مي‌كند، اين گرداننده‌ها، شبكه‌ها و جريان‌هاي متّصل به آنها، در اختيار صهيونيسم و استكبار جهاني هستند كه مقام معظّم رهبري از آنها با عنوان «شبكة زورگويان صهيونيست جهاني» ياد نموده است؛ جرياني كه تمامي يا حدّاقل، اكثر فساد، تباهي و جنايات سراسر جهان، زاييدة اعمال آنهاست.

فراماسونري چيست؟
معناي لغوي فراماسونري
واژة فراماسونري از لغت فرانسوي «فران ماسونري» (fran masonery) به معناي بنّا يا معمار آزاد است كه در زبان انگليسي به آن «فري ميسون» (free mason) به همان معنا مي‌گويند.

مفاهيم و توضيحات اوّليه
اين عبارت، نام سازماني است كه در عصر حاضر جزو تشكيلات مخفي وابسته به يهوديّت جهاني مي‌باشد. اينان همان معماران نظام‌هاي سياسي جهانند كه از تمام قيود و قوانين كشورها و اديان، آزاد و تنها به اربابان يهودي خود جواب‌گو هستند.

اعضاي فراماسونري
به اعضاي اين سازمان مخفي، فراماسونر يا ماسون مي‌گويند.
در حال حاضر بيش از هشت ميليون فراماسونر در سراسر جهان وجود دارد كه اكثر آنها (6 ميليون نفر)2در آمريكا زندگي مي‌كنند، به راحتي مي‌توان يك كشور را با چند هزار نخبه در عرصه‌هاي مختلف هدايت و كنترل نمود؛ پس آنها به راحتي مي‌توانند بر دنيا حكومت پنهان خود را داشته باشند و جهان را به سوي اهداف از پيش تعيين شده، سوق دهند.

اعضاي اين تشكيلات از ميان نخبگان سياسي، اقتصادي (سرمايه‌داران بزرگ)، نظامي، فرهنگي و علمي كشورهاي مختلف انتخاب مي‌شوند و در مكان‌هايي به نام «لژ» تشكيل جلسه مي‌دهند.

پيدايش فراماسونري
پيدايش اين سازمان مخفي به دوران جنگ‌هاي صليبي بازمي‌گردد؛ آنگاه كه گروهي خود را شواليه‌هاي معبد ناميدند و در فلسطين به حفاري‌هايي براي پيدا كردن معبد و گنج‌هاي آن دست زدند. اين گروه كه برخي آنها را يهودي و برخي، مسيحي مي‌پندارند، بعد از بازگشت به فرانسه، عقايد و اعمال كفر‌آميزي از خود بروز دادند كه باعث قتل عام و فرار آنها به مناطقي كه تحت حاكميّت كليساي كاتوليك نبود، شد. فراماسونرها در سال 1717 م. از حالت فرقه‌اي عقيدتي به حالت عقيدتي ـ سياسي تغيير هويّت دادند و وارد بازي بين المللي شدند.

حجّت الاسلام سيّد مهدي غفّاري
ماهنامه موعود شماره 121

دسته بندی : مقالات

9 ديدگاه

 1. مومن گفت:

  اول خود روایات که از کتاب الفبای مهدوییت براتون مینویسم:
  دجال در روایات اسلامی چنین توصیف شده است:او دارای قدرت و تاثیر عجیبی است و چشم راست ندارد و چشم دیگرش در وسط پیشانی اوست و مانند ستاره صبح میدرخشد. چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است.داخل دریاها میشود و آفتاب با او میگردد. کوهی از طعام و نهری از اب همیشه بااوست.آسمان به دستور او باران میدهد و زمین گیاه می رویاند.اختیار گنج های زمین با اوست.مرده را زنده میکند. با صدای بلندی که تمام جهانیان صدای او را میشنوند می گویید: من خدای بزرگ هستم که شما را آفریده و روزی رسان هستم و به سوی من بشتابید. وی از همه جا میگذرد وفقفط در مکه و مدینه قدم نمی گذارد. بیشتر پیروان او از یهود و زنان و عرب های بیابانی است.اصل او را از اصفهان یا بجستان ویا خراسان گفته اند.

  تعبیر این نشانه ها :
  دجال یک چشم در سایر ادیان هم ذکر شده حتی از دلار امریکا تا آرم شبکه یک جمهوری اسلامی ایران هم نماد یک چشم را دارند.
  شاید تصور موجودی با مشخصات فوق محال به نظر برسه ولی در واقع اون موجود یا وسیله سالهاست که تو زندگیهای ماست و تو سالهای اخیر هم حتی اکثر مردم توی جیبشون نوعی از اون رو دارن ولی دجال کسی است که از این وسیله برای دروغ پردازی های بزرگ و فریب مردم و حفظ حکومتش استفاده میکنه!!

  اگر بخواهیم یک دوربین فیلم برداری را به زبان چند صد سال پیش توضیح بدهیم توضیحات ما هم شبیه عبارت بالا خواهد بود:
  چشم راست ندارد = ال سی دی دوربین ها در سمت راست قرار داره
  چشم دیگرش در وسط پیشانی اوست و مانند ستاره صبح میدرخشد = عدسی دوربین که براق هم هست
  چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است = دیافراگم دوربین
  آفتاب با او میگردد = پروژکتور
  کوهی از طعام = باطری
  نهری از اب = سیم های شارژ و دیتا و…
  آسمان به دستور او باران میدهد و زمین گیاه می رویاند = افکتها و جلوه های ویژه
  مرده را زنده میکند = پخش فیلم کسانی که از دنیا رفته اند مثل زنده شدن اونهاست
  اختیار گنج های زمین با اوست = پخش اگهی های بازرگانی و هدایت بازار
  با صدای بلندی که تمام جهانیان صدای او را میشنوند می گوید: من خدای بزرگ هستم که شما را آفریده و روزی رسان هستم و به سوی من بشتابید و در مکه و مدینه قدم نمی گذارد (این قسمت از یک روایت دیگری است که اشاره به فردی دارد که از دوربین و تلوزیون سوء استفاده میکند و ادعای ولایت وخداوندی دارد) پیروان او از یهود و زنان و عرب های بیابانی است.

  طبق پیشگویی های دینی دجال بعد از ظهور امام زمان به سوریه خواهد گریخت ولی مسیح (یا امام زمان) او را تعقیب کرده و خواهد کشت.

  با امید به پیروزی حق الله اکبر

 2. مهران گفت:

  اره راست میگی

 3. fakhredin گفت:

  اگر منظور دجال اصفهانی باشه که شخص شائول موفازه که تا قبل از فصل پاییز نخست وزیر اسراییل میشه

 4. مهران گفت:

  سلام اقاسید. لوری ام بچه ها حوزه امام/

  یه مقدار به دسته بندی مطالب عنایت کنید

  • westsun گفت:

   سلام مهران جان
   شرمنده دلیلش شاید اینه که من اونقد که باید وقت بزارم نمیتونم
   حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید دیگه

 5. مهران گفت:

  سلام لوری ام بچه ها حوزه امام/
  سایت خیلی شلوغی دارید البته تمام مطالب مفیداند اما ادم در این همه عناوین گمشه/یه مقداربه دسته بندی عنایت داشته باشید///بازم از همه ی زحمات حضرت عالی در اداره این سایت بااین همه مشغه تشکر میکنم

  • fakhredin گفت:

   سال 1390 قطعا سال ظهوره و اولین نشانه ان زلزله شامات تا 20 روز اینده و خشک شدن دریاچه طبریه در پی زلزله است

   • westsun گفت:

    سلام
    وقت تعیین کردن برای ظهور درست نیست
    لطفا درباره نظرت توضیح بده و بگو از کجا اینقد مطمئنی

يک ديدگاه بگذاريد


ویدئو امروز
پشتیبانان ما